Головна Сервіси для юристів ... Закони Про боротьбу з тероризмом Стаття 30. Контроль за здійсненням боротьби з тероризмом Стаття 30. Контроль за здійсненням боротьби з теро...

Стаття 30. Контроль за здійсненням боротьби з тероризмом

Про боротьбу з тероризмом (ЗМІСТ) Інші закони
 • 497

  Переглядів

 • 497

  Переглядів

 • Додати в обране

  Контроль за дотриманням законодавства при проведенні боротьби з тероризмом здійснюється Верховною Радою України в порядку, визначеному Конституцією України.

  Контроль за діяльністю суб'єктів боротьби з тероризмом здійснюється Президентом України та Кабінетом Міністрів України в порядку, визначеному Конституцією і законами України.

  Попередня

  35/36

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст