Головна Сервіси для юристів ... Закони Про боротьбу з тероризмом Стаття 26. Засади міжнародного співробітництва у сфері боротьби з тероризмом Стаття 26. Засади міжнародного співробітництва у с...

Стаття 26. Засади міжнародного співробітництва у сфері боротьби з тероризмом

Про боротьбу з тероризмом (ЗМІСТ) Інші закони
 • 603

  Переглядів

 • 603

  Переглядів

 • Додати в обране

  Україна відповідно до укладених нею міжнародних договорів співробітничає в галузі боротьби з тероризмом з іноземними державами, їх правоохоронними органами і спеціальними службами, а також з міжнародними організаціями, які здійснюють боротьбу з міжнародним тероризмом.

  Керуючись інтересами забезпечення безпеки особи, суспільства і держави, Україна переслідує на своїй території осіб, причетних до терористичної діяльності, у тому числі у випадках, коли терористичні акти або кримінальні правопорушення терористичної спрямованості планувалися або були вчинені поза межами України, але завдають шкоди Україні, та в інших випадках, передбачених міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

  {Частина друга статті 26 із змінами, внесеними згідно із Законом № 720-IX від 17.06.2020 }

  Попередня

  31/36

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст