Головна Сервіси для юристів ... Закони Про боротьбу з тероризмом Стаття 14-1. Порядок переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції Стаття 14-1. Порядок переміщення товарів до району...

Стаття 14-1. Порядок переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції

Про боротьбу з тероризмом (ЗМІСТ) Інші закони
 • 552

  Переглядів

 • 552

  Переглядів

 • Додати в обране

  Переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції здійснюється в порядку, що встановлюється Кабінетом Міністрів України за поданням Служби безпеки України.

  Особи, винні у порушенні порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції, несуть відповідальність згідно із законом.

  {Закон доповнено статтею 14 - 1 згідно із Законом № 649-VIII від 17.07.2015 }

  Попередня

  17/36

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст