Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КЦС ВП від 19.08.2018 року у справі №760/25789/17 Ухвала КЦС ВП від 19.08.2018 року у справі №760/25...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КЦС ВП від 19.08.2018 року у справі №760/25789/17



УХВАЛА

17 вересня 2018 року

м. Київ

справа № 760/25789/17

провадження № 61-41352ск18

Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Коротуна В. М. розглянув касаційну скаргу об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Башта" на ухвалу Солом'янського районного суду м. Києва від 26 лютого 2018 року та постанову Апеляційного суду м. Києва від 07 червня 2018 року у справі за скаргою об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Башта", заінтересовані особи: ОСОБА_1, головний державний виконавець Солом'янського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві Козак Роман Павлович, про визнання неправомірними дій державного виконавця та скасування постанови,

ВСТАНОВИВ:

У липні 2018 року до Верховного Суду надійшла касаційна скарга об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Башта" на ухвалу Солом'янського районного суду м. Києва від 26 лютого 2018 року та постанову Апеляційного суду м. Києва від 07 червня 2018 року.

Ухвалою Верховного Суду від 13 серпня 2018 року касаційну скаргу залишено без руху та надано строк для усунення недоліків, а саме: наведення інших причин поважності пропуску строку та надання доказів поважності пропуску строку на касаційне оскарження, сплати судового збору.

Ухвала Верховного Суду від 13 серпня 2018 року отримана об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Башта" 27 серпня 2018 року, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштових відправлень.

У вересні 2018 року до Верховного Суду надійшла заява об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Башта" про усунення недоліків.

Відповідно до частини 2 статті 393 ЦПК Україниу разі якщо касаційна скарга оформлена з порушенням вимог, встановлених частини 2 статті 393 ЦПК України, застосовуються положення частини 2 статті 393 ЦПК України, про що суддею постановляється відповідна ухвала.

Враховуючи те, що станом на 17 вересня 2018 року вимоги ухвали суду касаційної інстанції виконано не в повному обсязі, а саме: не надано доказів поважності пропуску строку на касаційне оскарження, не сплачено судовий збір, на підставі статті 185 ЦПК України касаційна скарга об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Башта" на ухвалу Солом'янського районного суду м.

Києва від 26 лютого 2018 року та постанову Апеляційного суду м. Києва від 07 червня 2018 рокупідлягає поверненню заявнику.

Повернення касаційної скарги не перешкоджає повторному зверненню із скаргою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.

Керуючись статтями 185, 392, 393 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Касаційну скаргу об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Башта" на ухвалу Солом'янського районного суду м. Києва від 26 лютого 2018 року та постанову Апеляційного суду м. Києва від 07 червня 2018 року визнати неподаною та повернути заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В. М. Коротун
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати