15.02.2016    Просмотров:  326
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Шокін змусив таки заступника генпрокурора Віталія Каська подати у відставку

Шокін змусив таки заступника генпрокурора Віталія Каська подати у відставку - shokin_zmusiv_taki_zastupnika_genprokurora_vitaliya_kaska_podati_u_vidstavku_56c19517a7b36.jpg

Заступник генпрокурора Віталій Касько заявив, що у ГПУ панує свавілля і беззаконня, тиск на прокурорів, а посади у відомстві обіймають послідовники Пшонки

Про це заступник генпрокурора заявив на брифінгу,  Касько йде з ГПУ за власним бажанням.

"Таке рішення викликано тим, що вище керівництво перетворило її в орган, де панує корупція і кругова порука. А будь-які спроби змінити цей стан речей показово переслідуються", - заявив Касько.

За його словами, за нинішнього керівництва ГПУ орган перетворився в інструмент політичного залякування і заробітчанства.

"Бути частиною органу, що замість охорони закону толерує тотальне беззаконня, я не можу і не хочу", - заявив Касько.

Він вважає, що змінити ситуацію на краще за нинішнього керівництва Генпрокуратури неможливо.

"Останньою краплею став черговий перерозподіл роботи ГПУ, Шокін забрав у мене всі функції та інструменти вести справи, над якими починала працювати наша команда, в тому числі щодо "діамантових" прокурорів", - додав Касько.

Інтерв'ю: Заступник Генпрокурора України Віталій Касько: «Корупція в прокуратурі точно не зменшилась, а вирок діамантовим прокурорам буде у першій половині 2016 року» 

Згадайте новину: Открыто судом уголовное производство против реформатора и зам. генпрокурора Виталия Касько

 Заступник генпрокурора Касько заявив про тиск на слідчих у справі діамантових прокурорів: Шокін мовчить… 

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт вважає, що звільнення заступника Генерального прокурора України Віталія Каська загрожує зупинкою реформ в Україні. Про це він написав у Twitter.

«Касько був поборником змін у ГПУ. Його звільнення перерве прогрес реформ в Україні», — написав представник США в Україні.

«Україна заслуговує на очищену судову систему. Потрібна правова реформа на всіх рівнях, аби зупинити корупцію, що поширює кумівство», — написав Пайєтт.

Водночас він зазначив, що США будуть продовжувати надавати допомогу тим працівникам прокуратури, хто «прагне діяти в рамках нових правил».

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: