25.01.2016    Переглядів:  368
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Заступник генпрокурора Касько заявив про тиск на слідчих у справі діамантових прокурорів: Шокін мовчить…

Заступник генпрокурора Касько заявив про тиск на слідчих у справі діамантових прокурорів: Шокін мовчить… - zastupnik_genprokurora_kasko_zayaviv_pro_tisk_na_slidchih_u_spravi_diamantovih_prokuroriv_shokin_movchit_56a5e69d4889a.jpg

Одне кримінальне провадження "діамантових" прокурорів передано в суд і це добре, так і обіцяв Касько...

Заступник генерального прокурора України Віталій Касько заявив про тиск у справі першого заступника голови слідчого управління ГПУ Володимира Шапакина та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця.  

"Одне кримінальне провадження передано до суду, але розслідуються інші кримінальні провадження, де фігурують ті ж самі підозрювані. Повинен сказати, що тиск на насправді не припинявся. На цьому тижні слідчого у справі і прокурора по справі викликали в черговий раз до внутрішньої безпеки і під видом службового розслідування за фактом відбирали пояснення з приводу того, як збиралися докази по справі "діамантових" прокурорів по іншому факту. Тобто це тиск продовжується. На жаль, це істотно впливає на роботу слідчої групи", - заявив Касько.

Згадайте новину: Слідчий ГПУ Шапакин та прокурор ГПУ Корнієць заарештовані судом за підозрою у хабарництві, проте мають право вийти під заставу 

Серед головних факторів, якими обумовлено перешкоджання у веденні справи, заступник генпрокурора назвав опір системи спроб поставити під сумнів легітимність зібраних доказів.

Як зазначив Касько, служба внутрішньої безпеки шляхом внутрішніх розслідувань робить спроби нівелювати докази по основно у справі про хабарництво.

Інтерв'ю: Заступник Генпрокурора України Віталій Касько: «Корупція в прокуратурі точно не зменшилась, а вирок діамантовим прокурорам буде у першій половині 2016 року» 

Нагадаємо, в липні 2015 року у Києві затримали першого заступника голови слідчого управління ГПУ Володимира Шапакина та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. При затриманні у чиновників було виявлено близько 500 тис. доларів, а у Корнійця також було знайдено 35 пакетів з діамантами загальною кількістю 65 каменів. 

Джерело: РБК-Україна

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: