Главная Сервисы для юристов ... Законы Про захист суспільної моралі Стаття 8. Розповсюдження продукції сексуального чи еротичного характеру Стаття 8. Розповсюдження продукції сексуального чи...

Стаття 8. Розповсюдження продукції сексуального чи еротичного характеру

Про захист суспільної моралі (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 789

  Просмотров

 • 789

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Розповсюдження продукції сексуального чи еротичного характеру дозволяється лише у спеціально відведених для цього місцях, визначених цим Законом, та у спосіб, встановлений органами державної влади й органами місцевого самоврядування в межах своєї компетенції.

  {Частина перша статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом № 173-VIII від 10.02.2015 }

  Розповсюдження та реклама продукції сексуального характеру в житлових будинках, приміщеннях органів державної влади, закладах культури і мистецтва, в підземних переходах, станціях метрополітену, електропотягах і вокзалах, у кіосках продажу періодичної преси і павільйонах, у місцях громадського відпочинку, на вуличних лотках і ринках забороняються.

  Органи державної влади та органи місцевого самоврядування можуть визначати, зважаючи на особливості місцевих умов, звичаї і традиції, додатково території та місця, в яких заборонено розповсюдження продукції сексуального характеру та проведення видовищних заходів сексуального характеру.

  {Частину четверту статті 8 виключено на підставі Закону № 139-IX від 02.10.2019 }

  Розповсюдження предметів сексуального чи еротичного характеру допускається лише у спеціалізованих магазинах. Власник магазину, що здійснює продаж відповідної продукції, зобов'язаний інформувати громадян про його специфіку.

  Продукція сексуального чи еротичного характеру може розповсюджуватися лише за умови її недоступності дітям і ненав’язування споживачам.

  {Частина шоста статті 8 в редакції Закону № 2047-IX від 15.02.2022 }

  Рішення про обмеження обігу матеріалів і продукції сексуального чи еротичного характеру за віковою ознакою приймають органи державної влади та органи місцевого самоврядування в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

  {Частина сьома статті 8 в редакції Закону № 2047-IX від 15.02.2022 }

  Продукція сексуального чи еротичного характеру може розповсюджуватися лише за умови герметичної упаковки, спеціального маркування і за наявності повідомлення "продукція сексуального характеру, продаж дітям заборонено".

  {Частина восьма статті 8 в редакції Закону № 2047-IX від 15.02.2022 }

  Порядок та умови оподаткування продукції сексуального чи еротичного характеру визначаються чинним законодавством.

  Предыдущая

  8/22

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст