Главная Сервисы для юристов ... Законы Про захист суспільної моралі Стаття 6. Заборона обігу предметів та продукції порнографічного характеру Стаття 6. Заборона обігу предметів та продукції по...

Стаття 6. Заборона обігу предметів та продукції порнографічного характеру

Про захист суспільної моралі (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 1098

  Просмотров

 • 1098

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Забороняється:

  виробництво і ввезення в Україну творів, зображень, інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження, їх виготовлення, перевезення чи інше переміщення, реклама, збут чи розповсюдження;

  обіг, демонстрація та прокат друкованих видань, кіно-, аудіо-, відео-, радіо-, телепродукції, матеріалів на електронних носіях, інших видів продукції, що пропагують порнографію.

  Розміщення оголошень про інтимні зустрічі за винагороду та девіантні форми інтимних стосунків не в спеціалізованих засобах масової інформації заборонено.

  Предыдущая

  6/22

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст