Главная Сервисы для юристов ... Законы Про санкції Стаття 3. Підстави та принципи застосування санкцій Стаття 3. Підстави та принципи застосування санкці...

Стаття 3. Підстави та принципи застосування санкцій

Про санкції (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 198

  Просмотров

 • 198

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Підставами для застосування санкцій є:

  1) дії іноземної держави, іноземної юридичної чи фізичної особи, інших суб’єктів, які створюють реальні та/або потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України, сприяють терористичній діяльності та/або порушують права і свободи людини і громадянина, інтереси суспільства та держави, призводять до окупації території, експропріації чи обмеження права власності, завдання майнових втрат, створення перешкод для сталого економічного розвитку, повноцінного здійснення громадянами України належних їм прав і свобод;

  2) резолюції Генеральної Асамблеї та Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй;

  3) рішення та регламенти Ради Європейського Союзу;

  4) факти порушень Загальної декларації прав людини, Статуту Організації Об’єднаних Націй.

  2. Застосування санкцій ґрунтується на принципах законності, прозорості, об’єктивності, відповідності меті та ефективності.

  3. Підставою для застосування санкцій також є вчинення іноземною державою, іноземною юридичною особою, юридичною особою, яка знаходиться під контролем іноземної юридичної особи чи фізичної особи-нерезидента, іноземцем, особою без громадянства, а також суб’єктами, які здійснюють терористичну діяльність, дій, зазначених у пункті 1 частини першої цієї статті, стосовно іншої іноземної держави, громадян чи юридичних осіб останньої.

  Предыдущая

  3/10

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст