Главная Сервисы для юристов ... Законы Про поштовий зв'язок Стаття 15. Особливості діяльності національного оператора Стаття 15. Особливості діяльності національного оп...

Стаття 15. Особливості діяльності національного оператора

Про поштовий зв'язок (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 340

  Просмотров

 • 340

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Національний оператор забезпечує надання на всій території України універсальних послуг поштового зв'язку за переліком, який затверджується Кабінетом Міністрів України.

  Держава забезпечує фінансову підтримку національного оператора у наданні універсальних послуг поштового зв'язку.

  Національний оператор має виключне право на:

  видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок, маркованих конвертів і карток, а також виведення їх з обігу;

  {Офіційне тлумачення понять абзацу другого частини третьої статті 15 див. в Рішенні Конституційного суду № 10-рп/2003 від 28.05.2003 }

  офіційне видання каталогів і цінників колекційних поштових марок та іншої філателістичної продукції;

  пересилання простих листів масою до 50 грамів та простих поштових карток;

  {Абзац четвертий частини третьої статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1722-IV від 18.05.2004 }

  розміщення та використання поштових скриньок для збирання листів і поштових карток на всій території держави відповідно до нормативів, встановлених уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі зв'язку;

  використання маркувальних машин та надання дозволу на їх використання іншим фізичним та юридичним особам;

  нанесення зображення Державного Герба України на поштові скриньки, транспортні засоби поштового зв'язку, а також на використання у своїй діяльності контрольно-гербових та страхових печаток із зображенням Державного Герба України.

  Персоналу національного оператора під час виконання службових обов'язків надається право носіння форменого одягу та нагрудного знака, зразки яких затверджуються уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі зв'язку.

  Вартість виготовлення форменого одягу та нагрудних знаків відноситься на валові витрати національного оператора.

  Для задоволення державних потреб національний оператор на договірних засадах може здійснювати діяльність, пов'язану з виплатою та доставкою пенсій, грошової допомоги малозабезпеченим громадянам, надавати інші послуги відповідно до законодавства України.

  Юридична особа, на яку покладається виконання функцій національного оператора, визначається Кабінетом Міністрів України.

  Предыдущая

  16/63

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст