Главная Сервисы для юристов ... Законы Про поштовий зв'язок Стаття 9. Тарифне регулювання у сфері надання послуг поштового зв’язку Стаття 9. Тарифне регулювання у сфері надання посл...

Стаття 9. Тарифне регулювання у сфері надання послуг поштового зв’язку

Про поштовий зв'язок (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 269

  Просмотров

 • 269

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Тарифне регулювання у сфері надання послуг поштового зв’язку здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, відповідно до законодавства України і повинно стимулювати впровадження операторами поштового зв’язку новітніх технологій, підвищення якості надання послуг, збільшення обсягів і розширення номенклатури послуг.

  Тарифному регулюванню у сфері надання послуг поштового зв’язку підлягають універсальні послуги поштового зв’язку.

  {Стаття 9 в редакції Закону № 1971-IX від 16.12.2021 }

  Предыдущая

  9/63

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст