Главная Сервисы для юристов ... Законы Про космічну діяльність Стаття 15. Допуск, обмеження та заборона експлуатації об’єктів космічної діяльності Стаття 15. Допуск, обмеження та заборона експлуата...

Стаття 15. Допуск, обмеження та заборона експлуатації об’єктів космічної діяльності

Про космічну діяльність (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Об’єкт космічної діяльності допускається до експлуатації, якщо він має сертифікат відповідності.

{Частина перша статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2186-VI від 13.05.2010 }

Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування і реалізує державну політику у сфері космічної діяльності, може обмежити або заборонити експлуатацію об’єктів космічної діяльності в Україні у разі:

{Абзац перший частини другої статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законами № 5461-VI від 16.10.2012 , № 143-IX від 02.10.2019 }

прострочення або відсутності сертифіката відповідності;

експлуатації об’єкта космічної діяльності з порушенням чинного законодавства України;

експлуатації об’єкта космічної діяльності з порушенням вимог, установлених експлуатаційно-технічною документацією на цей об’єкт.

Предыдущая

17/31

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст