Главная Сервисы для юристов ... Законы Про космічну діяльність Стаття 13. Реєстрація космічних апаратів та унікальних об’єктів космічної діяльності Стаття 13. Реєстрація космічних апаратів та унікал...

Стаття 13. Реєстрація космічних апаратів та унікальних об’єктів космічної діяльності

Про космічну діяльність (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

{Назва статті 13 в редакції Закону № 4102-VI від 09.12.2011 }

Космічні апарати підлягають обов’язковій державній реєстрації в Державному реєстрі космічних апаратів України згідно з Правилами реєстрації космічних апаратів в Україні, які затверджує Кабінет Міністрів України. Якщо космічний апарат створюється спільно з юридичними особами інших держав чи міжнародними організаціями або для інших держав, іноземних суб’єктів господарської діяльності чи міжнародних організацій, то питання його реєстрації вирішується згідно з укладеними міжнародними договорами (контрактами).

{Частина перша статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законами № 2186-VI від 13.05.2010 , № 143-IX від 02.10.2019 }

На космічний апарат, внесений до Державного реєстру космічних апаратів України, видається реєстраційне посвідчення.

{Частина друга статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2186-VI від 13.05.2010 }

Після внесення космічного апарата до Державного реєстру космічних апаратів України всі записи щодо цього об’єкта, зроблені раніше у реєстрах космічних апаратів інших держав, не визнаються Україною.

{Частина третя статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2186-VI від 13.05.2010 }

Внесення космічного апарата до реєстру космічних апаратів іншої держави, якщо цей об’єкт не вилучено з Державного реєстру космічних апаратів України, не визнається Україною.

{Частина четверта статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2186-VI від 13.05.2010 }

З метою забезпечення функціонування, збереження та подальшого розвитку унікальних об’єктів космічної діяльності запроваджується Державний реєстр унікальних об’єктів космічної діяльності, а також встановлюється державний нагляд за їх станом, використанням та здійснюються відповідні заходи підтримки цільового фінансування цих об’єктів згідно з порядком, встановленим Кабінетом Міністрів України.

{Статтю 13 доповнено частиною п’ятою згідно із Законом № 1559-III від 16.03.2000 }

Предыдущая

15/31

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст