Головна Блог ... Новини В Україні набув чинності закон щодо відновлення кредитування В Україні набув чинності закон щодо відновлення кр...

В Україні набув чинності закон щодо відновлення кредитування

Відключити рекламу
 - tn1_0_17667300_1541354066_5bdf32522b27f.jpg

4 листопада в Україні набув чинності закон щодо відновлення кредитування. Про це йдеться в законі, опублікованому у суботу, 3 листопада, в офіційному виданні "Голос України", передає УНН.

Як зазначили у своєму висновку представники профільного комітету, цей закон дозволить зменшити фінансове навантаження на позичальників, що сприятиме відновленню економіки та активізації кредитуванню фізичних осіб, передусім для покращення житлових умов.

Вспомните новость: Экономика на перекрестке: три сценария развития для Украины

Також він має усунути схеми незаконного виведення майна з-під обтяження кредитора, спростити процес та зменшити витрати боржників та кредиторів (стягувачів) при врегулюванні боргу за рахунок вдосконалення позасудових інструментів, урегулювати прогалини щодо погашення кредитів у випадку визнання спадщини відумерлою та низку інших питань у процесі спадкування.

Автори закону також переглянули підхід до норми Закону України "Про іпотеку" про позасудове врегулювання, що стосується переходу права власності на заставне майно.

Нагадаємо, що закон був прийнятий 3 липня 2018 року. 17 травня Верховна Рада підтримала законопроект щодо відновлення кредитування у першому читанні.

 • 2452

  Переглядів

 • 1

  Коментарі

 • 2452

  Переглядів

 • 1

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Позор с прецедентом применения "обратной силы действия"

  06.11.2018 08:35

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст