Головна Сервіси для юристів ... Закони Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах Стаття 5. Відносини між володільцем інформації та власником системи Стаття 5. Відносини між володільцем інформації та ...

Стаття 5. Відносини між володільцем інформації та власником системи

Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах (ЗМІСТ) Інші закони
 • 972

  Переглядів

 • 972

  Переглядів

 • Додати в обране

  Власник системи забезпечує захист інформації в системі в порядку та на умовах, визначених у договорі, який укладається ним із володільцем інформації, якщо інше не передбачено законом.

  Власник системи на вимогу володільця інформації надає відомості щодо захисту інформації в системі.

  Протягом періоду дії правового режиму воєнного стану в Україні та шести місяців після його припинення чи скасування володільці інформації - власники (держателі) державних інформаційних ресурсів можуть укладати договори про технічне адміністрування відповідних реєстрів з іноземними компаніями, організаціями - постачальниками послуг з надання хмарних ресурсів (надавачами хмарних послуг), утвореними відповідно до законодавства інших держав, та/або їх зареєстрованими (акредитованими або легалізованими) відповідно до законодавства України філіями, представництвами та іншими відокремленими підрозділами з місцезнаходженням на території України в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

  {Статтю 5 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 2130-IX від 15.03.2022 }

  Попередня

  5/13

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст