1. Рішення загальних зборів учасників приймаються відкритим голосуванням, якщо інше не передбачено статутом товариства.
2. Рішення з питань, передбачених пунктами 2, 3, 13 частини другої статті 30 цього Закону, приймаються трьома чвертями голосів усіх учасників товариства, які мають право голосу з відповідних питань.
3. Рішення загальних зборів учасників з питань, передбачених пунктами 4, 5, 9, 10, 14 частини другої статті 30 цього Закону, приймаються одностайно всіма учасниками товариства, які мають право голосу з відповідних питань.
{Частина третя статті 34 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2465-IX від 27.07.2022 }
4. Рішення загальних зборів учасників з усіх інших питань приймаються більшістю голосів усіх учасників товариства, які мають право голосу з відповідних питань.
5. Статутом товариства може встановлюватися інша кількість голосів учасників товариства (але не менше, ніж більшість голосів), необхідна для прийняття рішень з питань порядку денного загальних зборів учасників, крім рішень, які відповідно до цього Закону приймаються одностайно. Відповідні положення можуть бути внесені до статуту, змінені або виключені з нього одностайним рішенням загальних зборів учасників, у яких взяли участь всі учасники товариства.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.
Аналізуйте судовий акт: Чим керуватись: статутом ТОВ чи положеннями ЗУ "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю"? (ВС/КГС у справі №910/4446/20 від 07.07.2021).
Учасник товариства, що отримав право на участь у ньому в порядку спадкування майже завжди «непроханий гость», якого необхідно нейтралізувати. Одним із розповсюджених способів зробити так, щоб даний учасник не мав можливості впливати на рішення – це збільшити статутний капітал і перерахувати долі в ньому.
До суду звернувся спадкоємець, який отримав корпоративні права у ТОВ (ст. 167 ГК України). Предметом оскарження є рішення загальних зборів учасників про зміну розміру статутного капіталу і відповідно зміну часток учасників.
Позов обґрунтовано, зокрема, тим, що рішення прийнято з порушенням ч.2 ст. 34 ЗУ "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", оскільки за його прийняття проголосували учасники, що мають недостатню кількість голосів.
Така ситуація була обумовлена тим, що Статутом визначено кворум на прийняття рішень у 50 % +1 голосів, тоді як після прийняття ЗУ Читати повністю