Головна Сервіси для юристів ... Закони Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю Стаття 46. Схвалення значного правочину та правочину із заінтересованістю Стаття 46. Схвалення значного правочину та правочи...

Стаття 46. Схвалення значного правочину та правочину із заінтересованістю

Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю (ЗМІСТ) Інші закони
 • 760

  Переглядів

 • 760

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Значний правочин, правочин із заінтересованістю, вчинений з порушенням порядку прийняття рішення про надання згоди на його вчинення, створює, змінює, припиняє цивільні права та обов’язки товариства лише у разі подальшого схвалення правочину товариством у порядку, встановленому для прийняття рішення про надання згоди на його вчинення.

  2. Подальше схвалення правочину товариством у порядку, встановленому для прийняття рішення про надання згоди на його вчинення, створює, змінює, припиняє цивільні права та обов’язки товариства з моменту вчинення цього правочину.

  3. До відносин щодо схвалення значного правочину застосовується також правило абзацу другого частини третьої статті 92 Цивільного кодексу України.

  Глава VI. Виділ та припинення товариства

  Попередня

  48/58

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст