Стаття 5. Права учасників товариства

Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю (ЗМІСТ) Інші закони
 • 692

  Переглядів

 • 692

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Учасники товариства мають такі права:

  1) брати участь в управлінні товариством у порядку, передбаченому цим Законом та статутом товариства;

  2) отримувати інформацію про господарську діяльність товариства;

  3) брати участь у розподілі прибутку товариства;

  4) отримати у разі ліквідації товариства частину майна, що залишилася після розрахунків з кредиторами, або його вартість.

  2. Учасник товариства може встановити вимогу нотаріального засвідчення справжності власного підпису під час прийняття рішень з питань діяльності відповідного товариства та/або вимогу нотаріального посвідчення правочину, предметом якого є частка такого учасника у статутному (складеному) капіталі відповідного товариства, та скасувати таку вимогу, відомості про що вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у порядку, визначеному законом. Така вимога учасника чи скасування учасником цієї вимоги є одностороннім правочином і підлягає обов’язковому нотаріальному посвідченню.

  {Статтю 5 доповнено новою частиною згідно із Законом № 340-IX від 05.12.2019 }

  3. Учасники товариства можуть мати інші права, передбачені законом та статутом товариства.

  Попередня

  5/58

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст