Головна Сервіси для юристів ... Закони Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю Стаття 16. Збільшення статутного капіталу товариства Стаття 16. Збільшення статутного капіталу товарист...

Стаття 16. Збільшення статутного капіталу товариства

Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю (ЗМІСТ) Інші закони
 • 625

  Переглядів

 • 625

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Збільшення статутного капіталу товариства допускається лише після внесення всіма учасниками товариства своїх вкладів у повному обсязі.

  2. Збільшення статутного капіталу товариства, яке володіє часткою у власному статутному капіталі, не допускається.

  3. При збільшенні статутного капіталу за рахунок додаткових вкладів номінальна вартість частки учасника товариства може бути збільшена на суму, що дорівнює або менша за вартість додаткового вкладу такого учасника.

  Попередня

  17/58

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст