Стаття 6. Право автора

Про охорону прав на компонування напівпровідникових виробів (ЗМІСТ) Інші закони
  • 356

    Переглядів

  • 356

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Право на реєстрацію компонування має автор або його спадкоємець, якщо інше не передбачено цим Законом.

    {Пункт 1 статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 111-IX від 19.09.2019 }

    2. Автори, які спільно створили компонування, мають однакові права на реєстрацію компонування, якщо інше не передбачено угодою між ними.

    3. Автору компонування належить право авторства, яке є невідчужуваним особистим правом і охороняється безстроково.

    Особам, які при створенні компонування надавали авторові лише технічну, організаційну чи матеріальну допомогу або сприяли оформленню матеріалів для одержання правового захисту, але не внесли особистого творчого вкладу у створення компонування, право авторства не належить.

    4. У разі перегляду умов угоди щодо складу авторів НОІВ за спільним клопотанням осіб, зазначених у заявці як автори, а також авторів, не зазначених у заявці як такі, вносить зміни до відповідних документів у порядку, що встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності.

    {Статтю 6 доповнено пунктом 4 згідно із Законом № 850-IV від 22.05.2003 , із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 ; в редакції Закону № 111-IX від 19.09.2019 }

    Попередня

    11/27

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст