22
Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону прав на компонування напівпровідникових виробів Стаття 21. Порушення прав власника зареєстрованого компонування Стаття 21. Порушення прав власника зареєстрованого...

Стаття 21. Порушення прав власника зареєстрованого компонування

Про охорону прав на компонування напівпровідникових виробів (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Порушенням прав власника зареєстрованого компонування, що тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України, вважається будь-яке посягання на його права, передбачені статтею 16 цього Закону.

2. На вимогу власника прав на зареєстроване компонування таке порушення повинно бути припинено, а порушник зобов’язаний відшкодувати власнику прав заподіяні збитки.

Вимагати поновлення порушених прав власника зареєстрованого компонування може за його згодою також особа, яка придбала ліцензію.

{Стаття 21 в редакції Закону № 850-IV від 22.05.2003 }

Попередня

26/27

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст