Стаття 14. Видача свідоцтва

Про охорону прав на компонування напівпровідникових виробів (ЗМІСТ) Інші закони
 • 405

  Переглядів

 • 405

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. НОІВ видає заявнику свідоцтво у місячний строк після реєстрації компонування.

  Якщо заявка подана кількома заявниками, їм видається одне свідоцтво і надсилається тому заявникові, адреса якого з цією метою зазначена у заяві, а при відсутності такого зазначення - першому заявникові за списком вказаних у заяві заявників.

  2. Форма свідоцтва і зміст зазначених у ньому відомостей визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності. Текст у свідоцтві наводиться українською мовою.

  {Пункт 2 статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

  3. До виданого свідоцтва на вимогу його власника НОІВ вносить виправлення очевидних помилок та публікує офіційні відомості про такі виправлення.

  4. У випадку втрати чи зіпсування свідоцтва його власнику видається дублікат свідоцтва у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності. За видачу дубліката свідоцтва сплачується збір.

  {Статтю 14 доповнено пунктом 4 згідно із Законом № 850-IV від 22.05.2003 }

  {Пункт 4 статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

  Попередня

  19/27

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст