Головна Сервіси для юристів ... Закони Про формування конкурентних засад у процесі приватизації акцій Стаття 2. Акти законодавства України про приватизацію акцій (часток, паїв), що належать державі у майні юридичних осіб Стаття 2. Акти законодавства України про приватиза...

Стаття 2. Акти законодавства України про приватизацію акцій (часток, паїв), що належать державі у майні юридичних осіб

Про формування конкурентних засад у процесі приватизації акцій (ЗМІСТ) Інші закони
  • 287

    Переглядів

  • 287

    Переглядів

  • Додати в обране

    Акти законодавства України про приватизацію акцій (часток, паїв), що належать державі у майні юридичних осіб, складаються з Конституції України ( 254к/96-ВР ), міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, Закону України "Про приватизацію державного майна" ( 2163-12 ), Закону України "Про Державну програму приватизації" ( 1723-14 ), цього Закону та інших нормативно-правових актів, що прийняті на їх виконання.

    До актів законодавства України про приватизацію належать Цивільний кодекс України ( 435-15 ), Господарський кодекс України ( 436-15 ), Закон України "Про господарські товариства" ( 1576-12 ), інші нормативно-правові акти в частині норм, які регулюють відносини, що виникають у процесі приватизації.

    З дня набрання чинності цим Законом до відносин приватизації акцій (часток, паїв), що належать державі у майні юридичних осіб, застосовуються акти законодавства України про приватизацію у частині, що не суперечить нормам цього Закону.

    Попередня

    2/5

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст