Стаття 5. Перехідні положення

Про формування конкурентних засад у процесі приватизації акцій (ЗМІСТ) Інші закони
 • 275

  Переглядів

 • 275

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

  2. Закони України та інші нормативно-правові акти, прийняті до набрання чинності цим Законом, діють у частині, що не суперечить цьому Закону.

  3. До приведення актів законодавства України про приватизацію у відповідність із цим Законом продаж об'єктів приватизації, визначених статтею 1 цього Закону, здійснюється відповідно до порядку проведення конкурсів з продажу пакетів акцій відкритих акціонерних товариств, створених у процесі приватизації та корпоратизації, затвердженого Фондом державного майна України, Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку та Антимонопольним комітетом України, з урахуванням порядку визначення початкової вартості та інших вимог, встановлених цим Законом.

  Президент України В.ЮЩЕНКО

  м. Київ, 12 січня 2005 року N 2319-IV

  Попередня

  5/5

  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст