Стаття 1. Мета і сфера дії цього Закону

Про формування конкурентних засад у процесі приватизації акцій (ЗМІСТ) Інші закони
 • 223

  Переглядів

 • 223

  Переглядів

 • Додати в обране

  Цей Закон встановлює особливості приватизації акцій (часток, паїв) у статутному капіталі господарських товариств, інших юридичних осіб, розташованих на території України, і таких, що згідно з Державною програмою приватизації на 2000-2002 роки, затвердженою Законом України "Про Державну програму приватизації" ( 1723-14 ), віднесені до об'єктів приватизації групи Е і займають монопольне (домінуюче) становище на ринках України або мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, мають податкову заборгованість перед бюджетами та державними цільовими фондами.

  Перелік підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, затверджується Кабінетом Міністрів України відповідно до законодавства України, за винятком підприємств, які не підлягають приватизації.

  Перелік підприємств, що займають монопольне (домінуюче) становище на ринках України, у тому числі регіональних, визначається відповідно до законодавства України.

  1/5

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст