Стаття 1. Мета і сфера дії цього Закону

Про формування конкурентних засад у процесі приватизації акцій (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 222

  Просмотров

 • 222

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Цей Закон встановлює особливості приватизації акцій (часток, паїв) у статутному капіталі господарських товариств, інших юридичних осіб, розташованих на території України, і таких, що згідно з Державною програмою приватизації на 2000-2002 роки, затвердженою Законом України "Про Державну програму приватизації" ( 1723-14 ), віднесені до об'єктів приватизації групи Е і займають монопольне (домінуюче) становище на ринках України або мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, мають податкову заборгованість перед бюджетами та державними цільовими фондами.

  Перелік підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, затверджується Кабінетом Міністрів України відповідно до законодавства України, за винятком підприємств, які не підлягають приватизації.

  Перелік підприємств, що займають монопольне (домінуюче) становище на ринках України, у тому числі регіональних, визначається відповідно до законодавства України.

  1/5

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст