Стаття 5. Перехідні положення

Про формування конкурентних засад у процесі приватизації акцій (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 276

  Просмотров

 • 276

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

  2. Закони України та інші нормативно-правові акти, прийняті до набрання чинності цим Законом, діють у частині, що не суперечить цьому Закону.

  3. До приведення актів законодавства України про приватизацію у відповідність із цим Законом продаж об'єктів приватизації, визначених статтею 1 цього Закону, здійснюється відповідно до порядку проведення конкурсів з продажу пакетів акцій відкритих акціонерних товариств, створених у процесі приватизації та корпоратизації, затвердженого Фондом державного майна України, Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку та Антимонопольним комітетом України, з урахуванням порядку визначення початкової вартості та інших вимог, встановлених цим Законом.

  Президент України В.ЮЩЕНКО

  м. Київ, 12 січня 2005 року N 2319-IV

  Предыдущая

  5/5

  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст