Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Постанова ККС ВП від 09.03.2021 року у справі №1-3/12 Постанова ККС ВП від 09.03.2021 року у справі №1-3...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Постанова ККС ВП від 09.03.2021 року у справі №1-3/12
Ухвала ККС ВП від 17.06.2021 року у справі №1-3/12
Постанова ККС ВП від 23.12.2020 року у справі №1-3/12

Державний герб України

Постанова

28 серпня 2018 року

м. Київ

Провадження № 51-619 км 17

Суддя Другої судової палати Касаційного кримінального суду Верховного Суду КравченкоС.І., розглянувши касаційну скаргу прокурора, який брав участь при розгляді справи судом апеляційної інстанції, на ухвалу Апеляційного суду Київської області від 23 лютого 2017 року щодо ОСОБА_2,

встановив:

Прокурором подано касаційну скаргу на ухвалу Апеляційного суду Київської області від 23 лютого 2017 року щодо ОСОБА_2

Засудженим ОСОБА_2, який утримується під вартою, заявлено клопотання про розгляд справи в суді касаційної інстанції у його присутності.

Постановою судді витребувано справу щодо ОСОБА_2, яка надійшла на адресу Касаційного кримінального суду Верховного Суду.

Відповідно до вимог ст. 391 КПК України, у разі потреби суд має право запросити осіб, вказаних у статті 384 КПК України, для дачі пояснень.

З урахуванням зазначеного, клопотання засудженого ОСОБА_2 підлягає задоволенню.

Підстави, які б перешкоджали призначенню справи до розгляду, відсутні.

Керуючись ст.ст. 389, 391 КПК України від 28 грудня 1960 року, п. п. 11, 15 розділу ХІ «Перехідні положення» Кримінального процесуального кодексу України,

постановив:

Кримінальну справу щодо ОСОБА_2 призначити до розгляду у Касаційному кримінальному суді Верховному Суді на 10 год. 00 хв. 13 вересня 2018 року, про місце і час розгляду справи повідомити прокурора та осіб, коло яких визначено ст. 384 КПК України 1960 року.

Клопотання засудженого, який утримується під вартою, про розгляд справи в суді касаційної інстанції у його присутності задовольнити.

Етапувати засудженого ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, з Снігурівської виправної колонії до Київського слідчого ізолятора, зарахувавши його за Касаційним кримінальним судом Верховним Судом.

Доставити під вартою ОСОБА_2 у судове засідання Касаційного кримінального суду Верховного Суду на 10 год. 00 хв. 13 вересня 2018 року для участі у розгляді справи судом касаційної інстанції.

Виконання постанови в частині етапування засудженого покласти відповідно на начальників Снігурівської виправної колонії, Київського слідчого ізолятора, Командувача Національної гвардії Українита Департамент організаційного забезпечення діяльності служб державної кримінально-виконавчої служби Міністерства юстиції України.

Відповідно до ст. 52 КПК України участь захисника у судовому засіданні Касаційного кримінального суду Верховного Суду є обов'язковою.

Суддя С.І. Кравченко

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати