Головна Блог ... Новини Масова евакуація киян довела, що автомобілі на 80% відповідальні за забруднення повітря – КМДА Масова евакуація киян довела, що автомобілі на 80%...

Масова евакуація киян довела, що автомобілі на 80% відповідальні за забруднення повітря – КМДА

Відключити рекламу
Масова евакуація киян довела, що автомобілі на 80% відповідальні за забруднення повітря – КМДА - 176cca5756e93384a442d0494ea07c0f.jpg

Після масової евакуації населення з Києва підтвердилась гіпотеза, що 80% шкідливих викидів у Києві припадає на пересувні джерела забруднення, а саме – автомобілі.

Про це заявив начальник управління екології та природних ресурсів Київської міської державної адміністрації Олександр Возний у інтерв'ю Вечірньому Києву.

"Коли у перші дні війни з Києва виїхали автівки, і вулиці стали майже порожні, ми спостерігали надзвичайно чисте повітря в місті. Звісно, це не стосувалося днів, коли у Київській області тривали інтенсивні пожежі", – заявив Возний.

Згадайте новину: Денис Монастирський: Через декілька днів буде відновлено роботу камер автоматичної фіксації швидкості

За його словами, під час воєнного стану місцева влада змогла на практиці перевірити гіпотезу, що 80% викидів у Києві припадає на пересувні джерела забруднення, а саме – автомобілі з внутрішнім двигуном згорання.

"Ми дійсно побачили, що при ситуації, коли багато машин залишили місто, повітря стало набагато чистішим — фактично 80%, які були в розрахунках, підтвердилися на практиці. При цьому стаціонарні джерела забруднення, такі як завод "Енергія", ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 весь цей час працювали в штатному режимі", – зазначив Возний.

Вспомните новость: В Киеве хотят запретить слишком громкие авто и мотоциклы: что грозит нарушителям

 • 1679

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1679

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст