Главная Блог ... Новости Масова евакуація киян довела, що автомобілі на 80% відповідальні за забруднення повітря – КМДА Масова евакуація киян довела, що автомобілі на 80%...

Масова евакуація киян довела, що автомобілі на 80% відповідальні за забруднення повітря – КМДА

Отключить рекламу
 - 176cca5756e93384a442d0494ea07c0f.jpg

Після масової евакуації населення з Києва підтвердилась гіпотеза, що 80% шкідливих викидів у Києві припадає на пересувні джерела забруднення, а саме – автомобілі.

Про це заявив начальник управління екології та природних ресурсів Київської міської державної адміністрації Олександр Возний у інтерв'ю Вечірньому Києву.

"Коли у перші дні війни з Києва виїхали автівки, і вулиці стали майже порожні, ми спостерігали надзвичайно чисте повітря в місті. Звісно, це не стосувалося днів, коли у Київській області тривали інтенсивні пожежі", – заявив Возний.

Згадайте новину: Денис Монастирський: Через декілька днів буде відновлено роботу камер автоматичної фіксації швидкості

За його словами, під час воєнного стану місцева влада змогла на практиці перевірити гіпотезу, що 80% викидів у Києві припадає на пересувні джерела забруднення, а саме – автомобілі з внутрішнім двигуном згорання.

"Ми дійсно побачили, що при ситуації, коли багато машин залишили місто, повітря стало набагато чистішим — фактично 80%, які були в розрахунках, підтвердилися на практиці. При цьому стаціонарні джерела забруднення, такі як завод "Енергія", ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 весь цей час працювали в штатному режимі", – зазначив Возний.

Вспомните новость: В Киеве хотят запретить слишком громкие авто и мотоциклы: что грозит нарушителям

 • 1283

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1283

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст