Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала ККС ВП від 21.07.2021 року у справі №683/2114/20 Ухвала ККС ВП від 21.07.2021 року у справі №683/21...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала ККС ВП від 21.07.2021 року у справі №683/2114/20

Ухвала

іменем України

21 квітня 2021 року

м. Київ

справа № 683/2114/20

провадження № 51-3542ск21

Верховний Суд колегією суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду у складі:

головуючого Анісімова Г. М.,

суддів Булейко О. Л., Фоміна С. Б.,

розглянувши касаційну скаргу захисника Грицая Леоніда Миколайовича на ухвалу Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 06 травня 2021 року та ухвалу Хмельницького апеляційного суду від 15 червня 2021 року,

встановив:

Ухвалою Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 06 травня 2021 року обвинувальний акт у кримінальному проваджені по обвинуваченню ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України (далі - КК), з підстав не відповідності вимогам Кримінального процесуального кодексу України (далі - КПК) щодо порядку повідомлення про підозру депутату місцевої ради, відповідно до положень п.1 ч. 1 ст. 481 КПК повернуто прокурору Хмельницької окружної прокуратури.

Ухвалою Хмельницького апеляційного суду від 15 червня 2021 року ухвалу Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 06 травня 2021 року залишено без змін.

У касаційній скарзі захисник порушує питання про скасування оскаржених судових рішень та постановлення нового рішення, яким продовжити Старокостянтинівським районним судом розгляду кримінального провадження щодо ОСОБА_1 по суті пред'явленого обвинувачення за ч. 1 ст. 122 КК.

Перевіривши доводи касаційної скарги та надані документи, колегія суддів дійшла висновку, що у відкритті касаційного провадження слід відмовити.

Відповідно до вимог ч. 2 ст. 424 Кримінального процесуального кодексу України

(далі - КПК) ухвали суду апеляційної інстанції можуть бути оскаржені в касаційному порядку, якщо вони перешкоджають подальшому кримінальному провадженню, крім випадків, передбачених ч. 2 ст. 428 КПК.

В касаційній скарзі ставиться питання про перегляд ухвали районного суду, яка апеляційним судом переглянута та залишена без змін, про повернення обвинувального акту прокурору з підстав п. 3 ч. 3 ст. 314 КПК. Такі рішення судів не перешкоджають подальшому кримінальному провадженню, а отже не підлягають оскарженню в касаційному порядку.

Враховуючи вищенаведене, захисником подана касаційна скарга на судові рішення, які не підлягають оскарженню в касаційному порядку.

Згідно із п. 1 ч. 2 ст. 428 КПК суд касаційної інстанції постановляє ухвалу про відмову

у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга подана на судове рішення, яке не підлягає оскарженню в касаційному порядку.

За приписами ч. 3 ст. 428 КПК суд касаційної інстанції вправі відмовити у відкритті касаційного провадження з підстави, передбаченої ч. 3 ст. 428 КПК .

Керуючись ч. 2 ст. 428 КПК, Суд

постановив:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою захисника Грицая Леоніда Миколайовича на ухвалу Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 06 травня 2021 року та ухвалу Хмельницького апеляційного суду від 15 червня 2021 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Г. М. Анісімов О. Л. БулейкоС. Б. Фомін Судді:
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати