Історія справи
Ухвала ККС ВП від 24.01.2021 року у справі №274/1982/20

УхвалаІменем України05 квітня 2021 рокум. Київсправа № 274/1982/20провадження № 51-267 ск 21Верховний Суд колегією суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду у складі:головуючого Чистика А. О.,суддів Бородія В. М. Мазура М. В.,розглянувши касаційну скаргу засудженого ОСОБА_1 на рішення суду першої інстанції,
встановив:Ухвалою від 21 січня 2021 року Касаційним кримінальним судом у складі Верховного Суду касаційну скаргу засудженого ОСОБА_1 через її невідповідність вимогам п.
1,
3,
4,
5 та
6 ч.
2, ч.
3 та ч.
5 ст.
427 Кримінального процесуального кодексу України (далі -
КПК України) залишено без руху і надано строк для усунення недоліків. Також засудженому було роз'яснено, що у разі не усунення недоліків касаційної скарги, залишеної без руху, в установлений строк касаційна скарга повертається особі, яка її подала.Згідно з розпискою, копію ухвали Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду від 26 січня 2021 року засуджений ОСОБА_1 отримав 11 лютого 2021 року. Проте протягом встановленого строку недоліків касаційної скарги не усунув, нової касаційної скарги до Верховного Суду не надіслав.Відповідно до п.
1 ч.
3 ст.
429 КПК України касаційна скарга повертається, якщо особа не усунула недоліки касаційної скарги, яку залишено без руху, в установлений строк.За таких обставин, колегія суддів дійшла висновку про те, що касаційна скарга засудженого ОСОБА_1 підлягає поверненню.
Згідно із ч.
4 ст.
429 КПК України повернення касаційної скарги не позбавляє права повторного звернення до суду касаційної інстанції, в порядку, передбаченому ч.
4 ст.
429 КПК України.Враховуючи викладене і керуючись п.
1 ч.
3 ст.
429 КПК України, Судпостановив:Касаційну скаргу засудженого ОСОБА_1 на рішення суду першої інстанції - повернути.Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді:А. О. Чистик В. М. Бородій М. В. Мазур