Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала ККС ВП від 30.06.2020 року у справі №569/6890/20 Ухвала ККС ВП від 30.06.2020 року у справі №569/68...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала ККС ВП від 30.06.2020 року у справі №569/6890/20

Ухвала

Іменем України

01 вересня 2020 року

м. Київ

справа № 569/6890/20

провадження № 51-3008 ск 20

Верховний Суд колегією суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду у складі:

головуючого Чистика А. О.,

суддів Єремейчука С. В., Мазура М. В.,

розглянувши касаційну скаргу Саванчук Оксани Василівни, яка діє в інтересах володільця майна ОСОБА_1, на ухвалу Рівненського міського суду Рівненської області від 20 травня 2020 року та ухвалу Рівненського апеляційного суду від 17 червня 2020 року,

встановив:

26 червня 2020 року Касаційним кримінальним судом у складі Верховного Суду касаційну скаргу Саванчук О. В. через її невідповідність вимогам ч. 4 ст. 427 Кримінального процесуального кодексу України (далі - КПК України) залишено без руху і надано строк для усунення недоліків. Також Саванчук О. В. було роз'яснено, що у разі не усунення недоліків касаційної скарги, залишеної без руху, в установлений строк касаційна скарга повертається особі, яка її подала.

Згідно поштового повідомлення, копію ухвали Касаційного кримінальногосуду у складі Верховного Суду від 26 червня 2020 року Саванчук О. В. отримала 06 липня 2020 року. Проте протягом встановленого строку недоліків касаційної скарги не усунула, нової касаційної скарги до Верховного Суду не надіслала.

Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 429 КПК України касаційна скарга повертається, якщо особа не усунула недоліки касаційної скарги, яку залишено без руху, в установлений строк.

За таких обставин, колегія суддів дійшла висновку про те, що касаційна скарга Саванчук О. В. підлягає поверненню.

Згідно із ч. 4 ст. 429 КПК України повернення касаційної скарги не позбавляє права повторного звернення до суду касаційної інстанції, в порядку, передбаченому ч. 4 ст. 429 КПК України.

Враховуючи викладене і керуючись п. 1 ч. 3 ст. 429 КПК України, Суд

постановив:

Касаційну скаргу Саванчук Оксани Василівни, яка діє в інтересах володільця майна ОСОБА_1, на ухвалу Рівненського міського суду Рівненської області від 20 травня 2020 року та ухвалу Рівненського апеляційного суду від 17 червня 2020 року - повернути.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:

А. О. Чистик С. В. Єремейчук М. В. Мазур
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати