Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КГС ВП від 17.10.2018 року у справі №911/3702/17 Ухвала КГС ВП від 17.10.2018 року у справі №911/37...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КГС ВП від 17.10.2018 року у справі №911/3702/17



УХВАЛА

24 квітня 2019 року

м. Київ

Справа № 911/3702/17

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:

Мачульського Г. М. - головуючого, Кушніра І. В., Краснова Є. В.

розглянувши матеріали заяви Акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"

про повернення судового збору,

за позовом Публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"

до Комунального підприємства "Борщагівка"

про стягнення 198 804,11 грн.,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 23.11.2018 відмовлено у відкритті касаційного провадження у справі №911/3702/17 за касаційної скаргою Публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" на підставі пункту 2 частини 2 статті 293 Господарського процесуального кодексу України.

08.04.2019 Акціонерне товариство "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" звернулось до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду із заявою №14/4-1034в від 03.04.2019 про повернення судового збору за подання касаційної скарги у розмірі 5 964,12 грн., сплачений за платіжним дорученням №6008508 від 24.09.2018, оригінал якого додано до матеріалів заяви.

Відповідно до частини 2 статті 123 Господарського процесуального кодексу України, розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

Закон України "Про судовий збір" визначає правові засади справляння судового збору, платників, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору.

Згідно із пунктом 3 частини 1 статті 7 Закону України "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

Відповідно до частини 2 статті 7 Закону України "Про судовий збір" у випадках, установлених пунктом 1 частини першої цієї статті, судовий збір повертається в розмірі переплаченої суми; в інших випадках, установлених частиною першою цієї статті, - повністю.

З огляду на викладене, заява Акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" про повернення судового збору підлягає задоволенню, а судовий збір - поверненню.

Керуючись статтями 123, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, статтею 7 Закону України "Про судовий збір",

УХВАЛИВ:

1. Заяву Акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" про повернення судового збору задовольнити.

2. Повернути Акціонерному товариству "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" з Державного бюджету України судовий збір у розмірі 5 964 (п'ять тисяч дев'ятсот шістдесят чотири) грн., 12 коп., сплачений за платіжним дорученням №6008508 від 24.09.2018.

3. Повернути Акціонерному товариству "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" оригінал платіжного доручення №6008508 від 24.09.2018 на суму 5 964,12
грн.


4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Головуючий Г. М. Мачульський

Судді І. В. Кушнір

Є. В. Краснов
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати