Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КАС ВП від 07.01.2019 року у справі №825/2397/18 Ухвала КАС ВП від 07.01.2019 року у справі №825/23...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 07.01.2019 року у справі №825/2397/18



УХВАЛА

04 липня 2019 року

Київ

справа №825/2397/18

адміністративне провадження №К/9901/69177/18

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:

судді-доповідача - Юрченко В. П.,

суддів - Бившевої Л. І., Шипуліної Т. М.,

розглянувши заяву Головного управління ДФС у Чернігівській області про повернення судового збору у справі № 825/2397/18 за позовом Фізичної особи підприємця ОСОБА_1 до Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомленння-рішення,

установив:

Ухвалою касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від
27.12.2018 відмовлено у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Головного управління ДФС у Чернігівській області на рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 06.08.2018 та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 12.12.2018 у справі № 825/2397/18, у зв'язку з чим, скаржник звернувся до суду касаційної інстанції із заявою про повернення судового збору, сплаченого за її подання в розмірі 1409 грн. 60 коп. відповідно до платіжного доручення від 13.12.2018 № 1568.

Згідно із частиною 2 статті 132 КАС України розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

Відповідно до приписів пункту 3 частини 1 статті 7 Закону України від "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила, за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

Оскільки ухвалою Верховного Суду від 27.12.2018 відмовлено у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою скаржника, сплачена ним сума судового збору підлягає поверненню.

Керуючись статтею 132 КАС України, статтею 7 Закону України "Про судовий збір",

ухвалив:

Задовольнити заяву Головного управління ДФС у Чернігівській області про повернення судового збору у справі № 825/2397/18.

Повернути Головному управлінню ДФС у Чернігівській області сплачений судовий збір в розмірі 1409 грн. 60 коп. відповідно до платіжного доручення від
13.12.2018 № 1568.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.........................................

В. П. Юрченко

Л. І. Бившева

Т. М. Шипуліна,

Судді Верховного Суду
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати