Історія справи
Ухвала КАС ВП від 10.01.2019 року у справі №761/5275/17

УХВАЛА01 липня 2019 рокуКиївсправа №761/5275/17адміністративне провадження №К/9901/69680/18Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду Данилевич Н. А., розглянувши клопотання Департаменту патрульної поліції про повернення судового збору за подання касаційної скарги у справі №761/5275/17 за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Головного Управління патрульної поліції Національної поліції у м. Києві, лейтенанта поліції 3 батальйону 7 роти Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції Глущенка Петра Миколайовича про визнання незаконними рішення та дій суб'єкта владних повноважень, стягнення завданої матеріальної та моральної шкоди,встановив:28 грудня 2018 року заявник звернувся до суду касаційної інстанції з даною скаргою на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 31 липня 2018 року та додаткову постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 13 листопада 2018 року у справі №761/5275/17.Ухвалою Верховного Суду від 08 січня 2019 року відмовлено у відкритті провадження за касаційною скаргою Департаменту патрульної поліції на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 31 липня 2018 року та додаткову постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 13 листопада 2018 року у справі №761/5275/17 за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Головного Управління патрульної поліції Національної поліції у м. Києві, лейтенанта поліції 3 батальйону 7 роти Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції Глущенка Петра Миколайовича про визнання незаконними рішення та дій суб'єкта владних повноважень, стягнення завданої матеріальної та моральної шкоди.
До Верховного Суду надійшло клопотання Департаменту патрульної поліції про повернення судового збору за подання касаційної скарги у справі №761/5275/17, разом із яким заявником надано копію платіжного доручення №10013 від 07.12.2018 року про сплату судового збору у сумі 2560грн.Відповідно до п.
3 ч.
1 ст.
7 Закону України "Про судовий збір" (в редакції, чинній на момент постановлення Верховним Судом ухвали про відмову у відкритті касаційного провадження) сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.Згідно ч.
1 ст.
143 КАС України суд вирішує питання щодо судових витрат у рішенні, постанові або ухвалі.Таким чином, оскільки судом касаційної інстанції відмовлено у відкритті касаційного провадження за скаргою Департаменту патрульної поліції на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 31 липня 2018 року та додаткову постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 13 листопада 2018 року у справі №761/5275/17, клопотання скаржника про повернення судового збору в сумі 2560грн. є обґрунтованим та підлягає задоволенню.На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.
143,
243,
248,
256 КАС України, суд, -
ухвалив:Клопотання Департаменту патрульної поліції про повернення судового збору за подання касаційної скарги у справі №761/5275/17 за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Головного Управління патрульної поліції Національної поліції у м. Києві, лейтенанта поліції 3 батальйону 7 роти Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції Глущенка Петра Миколайовича про визнання незаконними рішення та дій суб'єкта владних повноважень, стягнення завданої матеріальної та моральної шкоди - задовольнити.Повернути Департаменту патрульної поліції (ЄДРПОУ 40108646) з Державного бюджету України суму судового збору у розмірі 2560 (дві тисячі п'ятсот шістдесят) грн., сплачену платіжним дорученням №10013 від 07.12.2018 року.Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і не оскаржується.Суддя Н. А. Данилевич