Главная Сервисы для юристов ... Законы Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг Стаття 13. Вимоги щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій та дотримання вимог щодо забезпечення виконання фіскальних функцій програмними реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування встановлюються Кабінетом Міністрів України. Стаття 13. Вимоги щодо реалізації фіскальних функц...

Стаття 13. Вимоги щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій та дотримання вимог щодо забезпечення виконання фіскальних функцій програмними реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 193

  Просмотров

 • 193

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  {Постанови КМ № 199 , № 149 }

  Порядок перевірки реєстраторів розрахункових операцій на відповідність вимогам щодо реалізації фіскальних функцій встановлюється Кабінетом Міністрів України.

  {Частина друга статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1017-IX від 01.12.2020 }

  Особа, яка відповідно до положень статті 9 цього Закону має право вести облік доходів та витрат у відповідних книгах без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій, має право використовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій без їх переведення у фіскальний режим роботи. При цьому у разі виникнення спору між контролюючим органом та такою особою щодо обсягу продажу, що дозволяє такій особі користуватися пільгами, визначеними статтею 9 цього Закону, враховуються документи, що є продуктом цих реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій.

  Вимоги щодо створення контрольної стрічки в електронній формі в реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних, а також у програмних реєстраторах розрахункових операцій встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, згідно з технологією, розробленою Національним банком України, або з використанням кваліфікованого електронного підпису та/або печатки, кваліфікованої електронної позначки часу з дотриманням вимог Закону України "Про електронні довірчі послуги", та/або інших дозволених в Україні засобів захисту інформації, передбачених законодавством.

  {Частина четверта статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1017-IX від 01.12.2020 }

  Для застосування в програмних реєстраторах розрахункових операцій може використовуватися удосконалена електронна печатка юридичної особи, фізичної особи - підприємця, створювачем якої є така особа.

  {Частина п'ята статті 13 в редакції Закону № 1017-IX від 01.12.2020 }

  {Стаття 13 із змінами, внесеними згідно із Законами № 2156-III від 21.12.2000 , № 2756-VI від 02.12.2010 , № 5463-VI від 16.10.2012 , № 406-VII від 04.07.2013 , № 569-VIII від 01.07.2015 ; в редакції Закону № 128-IX від 20.09.2019 - щодо набрання чинності зміни див. пункт 1 розділу II Закону № 128-IX від 20.09.2019}

  Предыдущая

  14/31

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст