Главная Сервисы для юристов ... Законы Про ринок електричної енергії Стаття 43. Використання доходів від управління обмеженнями Стаття 43. Використання доходів від управління обм...

Стаття 43. Використання доходів від управління обмеженнями

Про ринок електричної енергії (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 483

  Просмотров

 • 483

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  {Дію частин першої - п’ятої статті 43 зупинено на 2023 рік згідно із Законом № 3141-IX від 10.06.2023 } {Дію частин першої - п’ятої статті 43 зупинено на 2022 рік згідно із Законом № 2479-IX від 29.07.2022 }

  1. Будь-які доходи від розподілу пропускної спроможності міждержавного перетину можуть використовуватися для таких цілей:

  1) гарантування фактичної наявності розподіленої пропускної спроможності;

  2) технічного обслуговування та збільшення пропускної спроможності шляхом здійснення інвестицій у систему передачі, зокрема в будівництво нових міждержавних ліній електропередачі.

  2. У разі якщо доходи не можуть бути ефективно використані для цілей, визначених частиною першою цієї статті, частина цих коштів, що належить оператору системи передачі, може враховуватися Регулятором під час затвердження тарифу на передачу електричної енергії та/чи його зміни. Про таке врахування Регулятор інформує Секретаріат Енергетичного Співтовариства.

  Решта коштів, що надійшли до оператора системи передачі від розподілу пропускної спроможності міждержавного перетину, перераховуються на окремий рахунок оператора системи передачі з метою ефективного використання для цілей, визначених частиною першою цієї статті.

  {Частина друга статті 43 в редакції Закону № 1396-IX від 15.04.2021 }

  3. Оператор системи передачі узгоджує із заінтересованими операторами енергосистем суміжних держав порядок розподілу доходів від управління обмеженнями, що погоджується з Регулятором.

  4. Оператор системи передачі має заздалегідь визначити напрями використання доходів від управління обмеженнями та оприлюднювати звіт про фактичне використання таких доходів.

  5. Регулятор перевіряє відповідність використання доходів від управління обмеженнями цілям, визначеним цією статтею. Щороку до 31 липня Регулятор оприлюднює звіт про отримані оператором системи передачі доходи від управління обмеженнями за 12 місяців до 30 червня поточного року, інформацію про використання доходів від управління обмеженнями та висновок щодо відповідності їх використання цьому Закону.

  6. Податкові зобов’язання, що виникають внаслідок отримання доходів від розподілу пропускної спроможності міждержавного перетину, сплачуються за рахунок таких доходів.

  {Статтю 43 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 1396-IX від 15.04.2021 }

  7. Частина чистого прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів відповідно до статті 11 Закону України "Про управління об’єктами державної власності", зменшується на суму доходів від розподілу пропускної спроможності міждержавного перетину.

  {Статтю 43 доповнено частиною сьомою згідно із Законом № 1396-IX від 15.04.2021 }

  Предыдущая

  52/88

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст