Главная Сервисы для юристов ... Законы Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори Стаття 3. Законодавство про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори Стаття 3. Законодавство про наркотичні засоби, пси...

Стаття 3. Законодавство про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори

Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Законодавство про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори складається з цього Закону, інших законів України і прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів.

Кабінет Міністрів України, міністерства та інші центральні органи виконавчої влади приймають нормативно-правові акти щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів лише у випадках, передбачених законами України.

Якщо міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені законодавством про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори, то застосовуються правила міжнародного договору.

{Частина третя статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

Предыдущая

3/36

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст