Главная Сервисы для юристов ... Законы Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори Стаття 28. Рецепти на наркотичні засоби і психотропні речовини Стаття 28. Рецепти на наркотичні засоби і психотро...

Стаття 28. Рецепти на наркотичні засоби і психотропні речовини

Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Рецепти на наркотичні засоби, психотропні речовини, включені до таблиць II і III Переліку, виписуються на спеціальних бланках.

Форма спеціальних бланків рецептів, порядок їх реєстрації, обліку і зберігання, а також правила їх оформлення встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу.

{Частина друга статті 28 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

Видача рецептів на наркотичні засоби або психотропні речовини без відповідних медичних показань або з порушенням встановлених правил оформлення забороняється.

Предыдущая

28/36

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст