Главная Сервисы для юристов ... Законы Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори Стаття 25. Зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Стаття 25. Зберігання наркотичних засобів, психотр...

Стаття 25. Зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів

Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 939

  Просмотров

 • 939

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у спеціально обладнаних приміщеннях здійснюється суб’єктами господарювання за наявності в них ліцензії на цей вид діяльності.

  {Частина перша статті 25 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4617-VI від 22.03.2012 }

  Зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у будь-яких кількостях в цілях, не передбачених цим Законом, забороняється.

  Зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, вилучених з незаконного обігу органами Національної поліції, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну митну політику, Службою безпеки України, здійснюється без надання відповідної ліцензії в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

  {Частина третя статті 25 із змінами, внесеними згідно із Законами № 5460-VI від 16.10.2012 , № 901-VIII від 23.12.2015 }

  Предыдущая

  25/36

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст