Главная Сервисы для юристов ... Законы Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори Стаття 29. Порядок обігу прекурсорів, включених до таблиці IV Переліку Стаття 29. Порядок обігу прекурсорів, включених до...

Стаття 29. Порядок обігу прекурсорів, включених до таблиці IV Переліку

Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 605

  Просмотров

 • 605

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Діяльність з обігу прекурсорів, включених до таблиці IV Переліку, на території України здійснюється в порядку, встановленому цим Законом та прийнятими відповідно до нього нормативно-правовими актами.

  Юридичні особи можуть придбавати та використовувати у власному виробництві прекурсори, включені до таблиці IV Переліку, за наявності в них ліцензії на цей вид діяльності.

  Юридичним особам не дозволяється придбавати, зберігати та використовувати у власному виробництві прекурсори, включені до таблиці IV Переліку, в обсягах, що перевищують їх виробничі потреби.

  Суб'єктам господарювання роздрібної торгівлі забороняється оптова реалізація прекурсорів, включених до списку № 1 таблиці IV Переліку.

  Предыдущая

  29/36

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст