Главная Сервисы для юристов ... Законы Про інформацію Стаття 11. Інформація про фізичну особу

Стаття 11. Інформація про фізичну особу

Про інформацію (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 4984

  Просмотров

 • 4984

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Інформація про фізичну особу (персональні дані) - відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

  2. Не допускаються збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини. До конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров'я, а також адреса, дата і місце народження.

  Кожному забезпечується вільний доступ до інформації, яка стосується його особисто, крім випадків, передбачених законом.

  Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову та бюджетну політику, під час здійснення повноважень щодо верифікації та моніторингу державних виплат не потребує згоди фізичних осіб на отримання та обробку персональних даних.

  {Частину другу статті 11 доповнено абзацом третім згідно із Законом № 1774-VIII від 06.12.2016 ; в редакції Закону № 324-IX від 03.12.2019 }

  Предыдущая

  11/32

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст