Главная Сервисы для юристов ... Законы Про адвокатуру Стаття 15. Присяга адвоката України

Стаття 15. Присяга адвоката України

Про адвокатуру (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 665

  Просмотров

 • 665

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  При видачі кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю особа, якій вручено це свідоцтво, приймає Присягу адвоката України такого змісту:

  ПРИСЯГА адвоката України

  Я, , беручи на себе обов'язки адвоката, урочисто клянусь:

  у своїй професійній діяльності суворо додержувати законодавства України, міжнародних актів про права і свободи людини, правил адвокатської етики, з високою громадянською відповідальністю виконувати покладені на мене обов'язки, бути завжди справедливим і принциповим, чесним і уважним до людей, суворо зберігати адвокатську таємницю, всюди і завжди берегти чистоту звання адвоката, бути вірним Присязі.

  Адвокат

  (прізвище та ініціали)

  "_" 19__ року

  Предыдущая

  16/20

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст