Главная Блог ... Новости Правоохоронці знайшли архів позбавленого звання Президента України - Януковича Правоохоронці знайшли архів позбавленого звання Пр...

Правоохоронці знайшли архів позбавленого звання Президента України - Януковича

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 1445

Отключить рекламу
 - tn1_pravoohorontsi_znayshchli_arhiv_pozbavlenogo_zvannya_prezidenta_ukraini_yanukovicha_56714f3eda90c.jpg

Правоохоронні органи України виявили найбільший архів екс-президента Віктора Януковича, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. "Це оригінали документів на Межигір'я", - сказав Аваков, додавши також, що серед них було і пенсійне посвідчення Янкуковича. По інформації, поданій на засіданні Кабміну представниками правоохоронних органів, архів був знайдений в ході обшуку на одній з київських квартир. Спецоперація була проведена в ході розслідування діяльності конвертаційних центрів. Серед документів були печатки 300 офшорних фірм, а також документи Януковича на квартиру на Оболоні. Фотографію пенсійного посвідчення Аваков виклав у свій Фейсбук. "У нашому розпорядженні опинилася значна частина особистого архіву "сім'ї" Януковича з особистими документами екс-президента, його фінансових операцій, печатки та документи більш ніж 300 офшорних компаній, документи розрахунків від Танталіту до Мако і банків Януковича, оригінали документів на власність від Межигір'я до Хонки від Гонкога до Швейцарії. Схеми виведення коштів", - написав міністр.

Згадайте новину: Лишённый звания Президента Украины гражданин Янукович подал иск против Украины в ЕСПЧ

Дивиться інтерв'ю: Позбавлений звання Президента України Янукович зовсім не кається

Раніше польський журнал Newsweek писав, що зараз Янукович живе у престижному районі недалеко від Москви під назвою "Барвиха". Це частина "Рубльовки", де живуть найбагатші та найвпливовіші люди Росії. Янукович рідко виходить з дому. Частіше можна зустріти в місцевих магазинах з дорогими делікатесами його коханку – 42-річну Любов Полєжай. Найбільш дохідним бізнесом Януковичів після втечі стали шахти в окупованому Донбасі. Частину видобутого вугілля вивозять у Росію. Але велику кількість палива у Януковича купують українські ТЕС. Частина отриманих від України грошей старший син екс-президента віддає на фінансування терористів в Донбасі. Зокрема, оглядач пише, що тільки "ДНР" отримало понад 40 мільйонів доларів від Януковича.

Джерело: dt.ua

Згадайте новину: Янукович Віктор Федорович шукає захисту своїх прав в Європейському суді з прав людини.

Читайте інтерв'ю: Экс-президент Украины Янукович: А у нынешней власти я хочу спросить: почему до сих пор не закончено расследование фактов гибели «Небесной сотни» и погибших работников правоохранительных органов?

Інтерв'ю: Генеральный прокурор Украины Виктор Шокин: «Сейчас я не располагаю данными, что в расстреле Небесной сотни есть российский след. Но могу сказать, что фактически дело расследовано…»

 • 1445

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1445

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст