16.12.2015    Переглядів:  324
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Правоохоронці знайшли архів позбавленого звання Президента України - Януковича

Правоохоронці знайшли архів позбавленого звання Президента України - Януковича - pravoohorontsi_znayshchli_arhiv_pozbavlenogo_zvannya_prezidenta_ukraini_yanukovicha_56714f3eda90c.jpg

Правоохоронні органи України виявили найбільший архів екс-президента Віктора Януковича, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. "Це оригінали документів на Межигір'я", - сказав Аваков, додавши також, що серед них було і пенсійне посвідчення Янкуковича. По інформації, поданій на засіданні Кабміну представниками правоохоронних органів, архів був знайдений в ході обшуку на одній з київських квартир. Спецоперація була проведена в ході розслідування діяльності конвертаційних центрів. Серед документів були печатки 300 офшорних фірм, а також документи Януковича на квартиру на Оболоні. Фотографію пенсійного посвідчення Аваков виклав у свій Фейсбук. "У нашому розпорядженні опинилася значна частина особистого архіву "сім'ї" Януковича з особистими документами екс-президента, його фінансових операцій, печатки та документи більш ніж 300 офшорних компаній, документи розрахунків від Танталіту до Мако і банків Януковича, оригінали документів на власність від Межигір'я до Хонки від Гонкога до Швейцарії. Схеми виведення коштів", - написав міністр.  

Згадайте новину: Лишённый звания Президента Украины гражданин Янукович подал иск против Украины в ЕСПЧ 

Дивиться інтерв'ю: Позбавлений звання Президента України Янукович зовсім не кається 

Раніше польський журнал Newsweek писав, що зараз Янукович живе у престижному районі недалеко від Москви під назвою "Барвиха". Це частина "Рубльовки", де живуть найбагатші та найвпливовіші люди Росії. Янукович рідко виходить з дому. Частіше можна зустріти в місцевих магазинах з дорогими делікатесами його коханку – 42-річну Любов Полєжай. Найбільш дохідним бізнесом Януковичів після втечі стали шахти в окупованому Донбасі. Частину видобутого вугілля вивозять у Росію. Але велику кількість палива у Януковича купують українські ТЕС. Частина отриманих від України грошей старший син екс-президента віддає на фінансування терористів в Донбасі. Зокрема, оглядач пише, що тільки "ДНР" отримало понад 40 мільйонів доларів від Януковича. 

Джерело: dt.ua

Згадайте новину: Янукович Віктор Федорович шукає захисту своїх прав в Європейському суді з прав людини.

Читайте інтерв'ю: Экс-президент Украины Янукович: А у нынешней власти я хочу спросить: почему до сих пор не закончено расследование фактов гибели «Небесной сотни» и погибших работников правоохранительных органов? 

Інтерв'ю: Генеральный прокурор Украины Виктор Шокин: «Сейчас я не располагаю данными, что в расстреле Небесной сотни есть российский след. Но могу сказать, что фактически дело расследовано…» 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: