Главная Блог ... Новости Львів’янин виграв суд для підняття зарплати усім освітянам та медикам Львів’янин виграв суд для підняття зарплати усім о...

Львів’янин виграв суд для підняття зарплати усім освітянам та медикам

Отключить рекламу
 - tn1_0_09045200_1465423486_5758967e16197.jpg

Старший викладач кафедри програмування Львівського національного університету імені Івана Франка здобув перемогу у судді, рішенням якого Кабмін зобов’язали підняти зарплати вчителям, лікарям, викладачам… на 22 %!

«Окружний адміністративний суд міста Києва визнав незаконними пункти 1 і 2 Постанови Кабінету Міністрів України «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” № 731 від 16 вересня 2015 року.

Вспомните новость: На что влияет изменение минимальной заработной платы и прожиточного минимума с 01.05.2016 - таблица

Про що йдеться? Зарплата левової частки працівників бюджетної сфери розраховується виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду. Відповідно до ст. 6 Закону України «Про оплату праці» та ст. 96 Кодексу законів про працю України, ця ставка повинна перевищувати законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати. Проте, уряд 16 вересня минулого року знову приймає Постанову, згідно з якою сплачує бюджетникам заробітну плату, виходячи з незрозумілої цифри у 1012 гривень.

Рахуємо мою зарплату як старшого викладача Львівського національного університету імені Івана Франка. Ставку робітника першого розряду (це мінімум 0,01гривня +1378 гривень мінімальної заробітної плати станом на 1 вересня 2015 року) множимо на коефіцієнт 3, який відповідає моєму тарифному розряду (17). Таким чином розмір мого посадового окладу повинен становити 4 134,03 гривень, а не 3 036 гривень, як мені виплачують, дякуючи Кабміну.

Згадайте новину: Боротьба з "откатами". Зарплата керівників державних підприємств України буде починатися з 400 тисяч грн.

Зауважу, що ці цифри були актуальними на момент подачі позову. Оскільки з 1 травня зросла мінімальна зарплата, то й цифри на нині вищі», – повідомив він.

Також він розповів, що своє право вирішив захищати у суді – за підтримки Українського центру соціально-правових досліджень. І зараз це судове рішення має підняти зарплату бюджетникам мінімум на 22%.

«Це не окремий випадок, це стосується усіх. Кабмін тепер зобов’язаний встановити розмір посадового окладу працівника першого тарифного розряду на рівні, що перевищує розмір мінімальної заробітної плати», – додав він.

Згадайте новину: Зарплата нових суддів Верховного суду складатиме 50-70 тис. грн, - АП

Нагадаємо, Святослав Літинський домігся в суді паспорта без сторінки російською мовою. Перший в Україні паспорт, заповнений лише державною мовою, видали у серпні 2015 року. Після цього він виграв суд у Арсена Авакова.

Зокрема активіст вимагав українського перекладу промови міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, котрий говорив російською. Після цього в Міністерстві внутрішніх справ України перекладають всі відеовиступи державною мовою. Окрім того він вирав ряд позовів проти світових брендів, для маркування продукції для українців в Україні.

Джерело: Львівський портал

Згадайте новину: Міністр юстиції П.Петренко пообіцяв збільшити зарплати в системі відомства

 • 1157

  Просмотров

 • 3

  Коментарии

 • 1157

  Просмотров

 • 3

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Суд выиграть можно, а получить?)))

  10.06.2016 11:34

  А потім позов - стягнути кошти.

  15.06.2016 22:00

  Получити можна але не в нашій державі.

  17.06.2016 03:15

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст