Головна Блог ... Новини Львів’янин виграв суд для підняття зарплати усім освітянам та медикам Львів’янин виграв суд для підняття зарплати усім о...

Львів’янин виграв суд для підняття зарплати усім освітянам та медикам

Відключити рекламу
 - tn1_0_09045200_1465423486_5758967e16197.jpg

Старший викладач кафедри програмування Львівського національного університету імені Івана Франка здобув перемогу у судді, рішенням якого Кабмін зобов’язали підняти зарплати вчителям, лікарям, викладачам… на 22 %!

«Окружний адміністративний суд міста Києва визнав незаконними пункти 1 і 2 Постанови Кабінету Міністрів України «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” № 731 від 16 вересня 2015 року.

Вспомните новость: На что влияет изменение минимальной заработной платы и прожиточного минимума с 01.05.2016 - таблица

Про що йдеться? Зарплата левової частки працівників бюджетної сфери розраховується виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду. Відповідно до ст. 6 Закону України «Про оплату праці» та ст. 96 Кодексу законів про працю України, ця ставка повинна перевищувати законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати. Проте, уряд 16 вересня минулого року знову приймає Постанову, згідно з якою сплачує бюджетникам заробітну плату, виходячи з незрозумілої цифри у 1012 гривень.

Рахуємо мою зарплату як старшого викладача Львівського національного університету імені Івана Франка. Ставку робітника першого розряду (це мінімум 0,01гривня +1378 гривень мінімальної заробітної плати станом на 1 вересня 2015 року) множимо на коефіцієнт 3, який відповідає моєму тарифному розряду (17). Таким чином розмір мого посадового окладу повинен становити 4 134,03 гривень, а не 3 036 гривень, як мені виплачують, дякуючи Кабміну.

Згадайте новину: Боротьба з "откатами". Зарплата керівників державних підприємств України буде починатися з 400 тисяч грн.

Зауважу, що ці цифри були актуальними на момент подачі позову. Оскільки з 1 травня зросла мінімальна зарплата, то й цифри на нині вищі», – повідомив він.

Також він розповів, що своє право вирішив захищати у суді – за підтримки Українського центру соціально-правових досліджень. І зараз це судове рішення має підняти зарплату бюджетникам мінімум на 22%.

«Це не окремий випадок, це стосується усіх. Кабмін тепер зобов’язаний встановити розмір посадового окладу працівника першого тарифного розряду на рівні, що перевищує розмір мінімальної заробітної плати», – додав він.

Згадайте новину: Зарплата нових суддів Верховного суду складатиме 50-70 тис. грн, - АП

Нагадаємо, Святослав Літинський домігся в суді паспорта без сторінки російською мовою. Перший в Україні паспорт, заповнений лише державною мовою, видали у серпні 2015 року. Після цього він виграв суд у Арсена Авакова.

Зокрема активіст вимагав українського перекладу промови міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, котрий говорив російською. Після цього в Міністерстві внутрішніх справ України перекладають всі відеовиступи державною мовою. Окрім того він вирав ряд позовів проти світових брендів, для маркування продукції для українців в Україні.

Джерело: Львівський портал

Згадайте новину: Міністр юстиції П.Петренко пообіцяв збільшити зарплати в системі відомства

 • 1099

  Переглядів

 • 3

  Коментарі

 • 1099

  Переглядів

 • 3

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Суд выиграть можно, а получить?)))

  10.06.2016 11:34

  А потім позов - стягнути кошти.

  15.06.2016 22:00

  Получити можна але не в нашій державі.

  17.06.2016 03:15

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст