12.04.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  385
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Житло екс-заступника генпрокурора: де взяв квартиру В. Касько?

Житло екс-заступника генпрокурора: де взяв квартиру В. Касько? - 0_86333900_1460487468_570d452cd2cac.jpg

Генеральна прокуратура України оприлюднила відео, на якому колишньому заступнику генпрокурора Віталію Каську зачитали підозру в скоєнні злочину.

Також прес-служба ГПУ оприлюднила документ. Каська підозрюють в придбанні права на майно шляхом обману та зловживання довірою ("шахрайство"), вчинених в особливо великих розмірах, а також у використанні завідомо підробленого документа.

Згадайте новину: Шокін змусив таки заступника генпрокурора Віталія Каська подати у відставку 

Досудовим розслідуванням встановлено, що Касько, надаючи неправдиву інформацію про відсутність постійного житла в Києві і завищуючи кількість членів своєї сім'ї, протягом 2003-2016 років незаконно заволодів квартирами в столиці.

Зокрема, в ГПУ повідомили, що їх колишній співробітник незаконно заволодів приміщенням службової квартири площею 155 кв. м на бульварі Дружби Народів у Києві, ринкова вартість якої тоді становила близько 1,8 млн грн, чим завдав шкоди державним інтересам в особливо великих розмірах.

Згадайте новину: Ответ ГПУ о том, что конкретно арестовано из имущества Януковича в Украине

"При цьому Касьько порушив права категорій осіб, які потребували поліпшення житлових умов і були наділені правом на отримання житлових приміщень у першу чергу", - повідомляється в ГПУ.

Як повідомлялося, в неділю ввечері прямо на вулиці колишньому заступнику генпрокурора Віталію Каську зачитали підозру в скоєнні злочину.

Однак незабаром його адвокат заявив, що Каську так і не була вручена підозра в скоєнні злочину. Касько в лютому звільнився з відомства, звинувативши керівництво ГПУ в корупції і протистоянні реформам.

Проте сам Касько в ефірі “5 каналу” заявив, що Національне антикорупційне бюро не бачить підстав для підозри щодо привласнення квартир екс-заступника Генпрокурора Віталія Каська.

Інтерв'ю: Заступник Генпрокурора України Віталій Касько: «Корупція в прокуратурі точно не зменшилась, а вирок діамантовим прокурорам буде у першій половині 2016 року» 

“Ви знаєте, що за зверненням народних депутатів, які займаються цим вже півроку, НАБУ було змушене через суд почати розслідування кримінального провадження щодо В.Каська за фактом незаконного привласнення тієї квартири, де я зараз живу, за п’ятьма статтями Кримінального кодексу. Так, НАБУ більше двох місяців розслідує кримінальне провадження і не має ні підозри, ні накладення арешту на квартиру, яка нікуди не дівається”, — розповів він.

В.Касько також додав, що вже був у НАБУ.

Крім того, за його словами, паралельно порушується кримінальне провадження Генеральною прокуратурою за тим же самим фактом, що є грубим порушенням будь-яких прав людини, адже два паралельні провадження за одним фактом не може існувати.

Згадайте новину: Затримано керівника поліції Черкаської області Владислава Пустовара під час спроби надати хабар за проходження атестації. У поліції України є майбутнє.

"Це дуже цікавий факт, про який ніхто не говорить. Але факт залишається фактом, це подвійне притягнення до кримінальної відповідальності", — зазначив екс-заступник Генпрокурора.

Нагадаємо, за даними прокурора ГПУ Владислава Куценко, Генеральна прокуратура оголосила екс-заступнику Генерального прокурора України В.Каську підозру в махінаціях зі службовим житлом, зокрема, щодо незаконного заволодіння квартирою у центрі Києва.

Джерела: Коресподент, УНН

Згадайте новину: Открыто судом уголовное производство против реформатора и зам. генпрокурора Виталия Касько

 Заступник генпрокурора Касько заявив про тиск на слідчих у справі діамантових прокурорів: Шокін мовчить… 

2
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения