14.04.2015    Просмотров:  257
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Арсен Аваков: Люди, повідомляйте, якщо з Вас вимагають хабар – будемо чистити!

Арсен Аваков: Люди, повідомляйте, якщо з Вас вимагають хабар – будемо чистити! - arsen_avakov_lyudi_povidomlyayte_yakshcho_z_vas_vimagayut_habar_budemo_chistiti_552cd59d148ac.jpg

Голосіївський районий суд міста Києва взяв під варту строком на два місяці директора Київського ДП «Укрспецзем» та радника Державного агентства земельних ресурсів, яких МВС України підозрює в скоєнні злочину передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України - «одержання хабара». Прізвища підозрюваних офіційно не називаються, но відомо, що директор Київського ДП "Укрспецзем" - жінка, взяття під варту яких не часто трапляється серед підозрюваних у хабарництві. За непідтвердженою інформацією другий підозрюваний - це Тарнавський Вячеслав Володимирович. Альтернативним запобіжним заходом для підозрюваних суд визначив грошову заставу в сумі 2, 35 млн. гривень.

Сума хабара оцінюються слідчим у 200 тисяч доларів США, який мав бути наданий підозрюваним за видачу свідоцтва на постійне користування земельною ділянкою площею 4 га в Обухівському районі Київської області.

10 квітня 2015р. міністр МВС України Арсен Аваков повідомив наступне: «Получила первые 100 тысяч долларов. Задержана с поличным (86 тысяч долларов), вместе с посредником – советником главы Госкомземагенства (14 тысяч долларов). Пришли домой - занесли меченые деньги в квартиру – только-только начали к ним привыкать, а тут звонок в двери – следователи, понятые, милиция, - написал Аваков.»

Згадайте новину: Люстровано прокурора міста Києва Сергія Юлдашева

«Корупція – це ракова пухлина всього державного апарату. Реагування правоохоронців має бути принциповим. Ми будемо наполягати на триманні під вартою або значних сумах застави для корупціонерів, для того щоб не дати їм можливості ухилитися від слідства», наголосив виконувач обов’язків прокурора міста Києва Олег Валендюк.

Згадайте новину: Показове затримання прокурора міста Краматорськ Андрія Сухініна

Перший справжній удар по системі корупції або взяття під варту голови ДСНС Бочковського та його заступника Стоєцького 

Кадрові рішення та заяви Генеральної прокуратури України

Обговорюйте тему: Обвинувальний акт та рішення суду щодо Голови КМДА Попова О.П.

Читайте статтю: Другий фронт

Боротьба із корупцією. Є календарний план! 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: